JAK OBJEDNAT PRŮVODCE

PRŮVODCE JE MOMENTÁLNĚ VYPRODANÝ. DĚKUJI ZA VAŠI PŘÍZEŇ! INTENZIVNĚ PRACUJI NA ROZŠÍŘENÉM VYDÁNÍ. SVÉ PŘEDBĚŽNÉ OBJEDNÁVKY MŮŽETE POSÍLAT NA SDETMIVBAGLU@SEZNAM.CZ. 

Cílem není cíl, cílem je cesta. Výlety v Toulkách s dětmi v báglu nejsou o zdolávání desítek kilometrů s dítětem v krosně na zádech nebo vozíkem za kolo. Kniha zahrnuje poctivě vybrané a našimi malými dětmi otestované trasy, které zvládne i ten nejmenší začínající turista, aniž by u toho půl výletu pobrekával, že ho bolí nožičky. Snažila jsem se najít ten správný mix tras vhodných pro kočárky a tras dlouhých tak akorát pro malé nožičky.

Výlety koncipuji tak, aby se v nich potkávala určitá dávka té správné turistiky a také zábavy pro děti. Zkrátka tak, aby si každý z rodiny přišel na své.

Jsem moc ráda, že mohu díky této knize ukázat, jak moc krásné Českosaské Švýcarsko je. A že je i se svým členitým terénem (a právě díky němu) ideálním místem pro rodinné dovolené.

Kniha obsahuje 136 stran a více než 40 výletních tipů zahrnujících trasy vhodné buď pro kočárky, odrážedla či pro krátkou pěší turistiku.

Cena: 270 Kč + poštovné

Své objednávky posílejte sem: sdetmivbaglu@seznam.cz 

Děkuji vám!

Během měsíce března budu mít omezenou možnost průvodce rozesílat, objednávky přijaté po 7.3. budu moct rozeslat až po 28.3. 2018. Děkuji za pochopení.