PŘEDOBJEDNÁVKY Toulky s dětmi v báglu – Rakouské Alpy

Průvodce rakouskými Alpami pro rodiny s malými dětmi, který se stane pomocníkem během plánování vaší dovolené! Na takřka 300 stránkách najdete více než 150 výletních tipů – trasy sjízdné s kočárkem, naučné stezky pro děti, krátké výlety pro krátké nožičky a spoustu dalších tipů a fíglů. Průvodce je napsán rodiči rodičům a v tom se liší od řady ostatních průvodců. Najdete v něm totiž osobní zkušenost. A ta je často neocenitelná! 

JAK OBJEDNAT

Napište mi jednoduše na  TOULKYSDETMIVBAGLU@SEZNAM.CZ. 

KOLIK PRŮVODCE STOJÍ

Krásnou knihu plnou inspirace na takřka 300 stránkách Vám v předprodeji nabízím za zvýhodněnou cenu 360 Kč + poštovné a balné dle tarifu CP. 

KDY BUDE PRŮVODCE K DISPOZICI

Nerada slibuji věci, které nemohu 100% sama ovlivnit. Nicméně tisk je naplánován na polovinu května a rozesílán bude na přelomu měsíců květen/červen. Ráda bych všechny objednávky vyexpedovala do 14.6. 2019. Pro klid duše si vyhrazuji právo na změnu termínu (ale do konce června je prostě u vás!)

VÍCE INFO O PRŮVODCI

Více info o průvodci najdete v úspěšné  kampani na Hithitu.

Děkuji všem, co se na něm podíleli a všem vám, co jeho vznik podpořili! Do průvodce přispěli:

Tom a Jana z Objevíme svět, Katka a Kačabí pohorky, Tereza a Na výlet s dětmi, Eliška a Pikadors, Míša a Šikolovi na cestách, Tereza a Krupicová kaše (Instagram), Martina a Kalamita s batohem, Lenka Dattelová, Gabriela Kaftanová, Jindra Landová, Jana Kotrbová, Zuzana Kuldová, Hana a Naše Švýcarské zážitky, Marie Kopetová, Markéta Lukešová, Tereza Gyurjanová, Gabriela Trnková, Jitka Voldrichová, Zuzana Koslerová, Zuzana Zobalová, Jana Pištulová, Jirka Hovorka…

P

 

Vložte komentář