OBJEDNÁVKY Toulky s dětmi v báglu – Rakouské Alpy

Průvodce rakouskými Alpami pro rodiny s malými dětmi, který se stane pomocníkem během plánování vaší dovolené! Na takřka 300 stránkách najdete více než 150 výletních tipů – trasy sjízdné s kočárkem, naučné stezky pro děti, krátké výlety pro krátké nožičky a spoustu dalších tipů a fíglů. Průvodce je napsán rodiči rodičům a v tom se liší od řady ostatních průvodců. Najdete v něm totiž osobní zkušenost. A ta je často neocenitelná! 

CO V PRŮVODCI NAJDETE

Najdete v něm tipy zejména z oblastí Salzbursko, Štýrsko a Tyrolsko, ale také z oblastí Korutany, Vorarlberska a Dolní Rakousk. Pár stránek jsem věnovala i lyžování v Alpách.

Na své si zde přijdou zejména rodiny s malými dětmi, ale do průvodce jsem zařadila i tipy pro zdatnější výletníky.

JAK PRŮVODCE OBJEDNAT

Po hektickém roce se chci již naplno věnovat dětem a těšení se na Ježíška:-) a proto jsem v pátek 6.12. až do konce ledna pozastavila příjem objednávek u mě.  Průvodce lze nyní objednat pouze u spřátelených prodejců:
1. www.promaledobrodruhy.cz – zde budete mít při objednávce obou průvodců nebo alespoň jednoho průvodce a něco k tomu (objednávka vyšší jak 500 Kč) dopravu Zásilkovnou zdarma při zadání hesla ToulkyZasilkovna. Přímý odkaz: https://www.promaledobrodruhy.cz/knizka-toulky-v-baglu-pruvodce-rakouske-alpy/
OBJEDNÁVKY OD ÚNORA 2020

Prozatím mi napište mi jednoduše na  TOULKYSDETMIVBAGLU@SEZNAM.CZ.  Jen prosím počítejte s tím, že mi někdy trvá i pár dní, než odpovím. Objednávek je příliš a já jsem sama. A mám dvě děti, což vysvětluje vše:-). 

KDY MOHU PRŮVODCE OČEKÁVAT

Rekční dobu mám cca týden. Nejsem eshop, nemám logistické zkušenosti, mějte prosím strpení.

CENA

Za tuto cenu získáte inspiraci hned na několik dovolených v Rakousku a pevně věřím tomu, že ušetříte dlouhé hodiny, které byste věnovali plánování vaší dovolené.

449 Kč + poštovné dle tarifu CP

VÍCE INFO O PRŮVODCI

Více info o průvodci najdete v úspěšné  kampani na Hithitu.

Děkuji všem, co se na něm podíleli a všem vám, co jeho vznik podpořili! Do průvodce přispěli:

Tom a Jana z Objevíme svět, Katka a Kačabí pohorky, Tereza a Na výlet s dětmi, Eliška a Pikadors, Míša a Šikolovi na cestách, Tereza a Krupicová kaše (Instagram), Martina a Kalamita s batohem, Lenka Dattelová, Gabriela Kaftanová, Jindra Landová, Jana Kotrbová, Zuzana Kuldová, Hana a Naše Švýcarské zážitky, Marie Kopetová, Markéta Lukešová, Tereza Gyurjanová, Gabriela Trnková, Jitka Voldrichová, Zuzana Koslerová, Zuzana Zobalová, Jana Pištulová, Jirka Hovorka…

Vložte komentář