PŘEDOBJEDNÁVKY Toulky s dětmi v báglu – Rakouské Alpy/Českosaské Švýcarsko

Díky neuvěřitelně úspěšné kampani na Hithitu je už teď jasné, že druhý, poctivě prochozený průvodce Toulky s dětmi v báglu – Rakouské Alpy a okolí spatří světlo světa! 

Děkuji všem, co se na něm podíleli a všem vám, co jeho vznik podpořili! Do průvodce přispěli:

Tom a Jana z Objevíme svět, Katka a Kačabí pohorky, Tereza a Na výlet s dětmi, Eliška a Pikadors, Míša a Šikolovi na cestách, Tereza a Krupicová kaše (Instagram), Martina a Kalamita s batohem, Lenka Dattelová, Gabriela Kaftanová, Jindra Landová, Jana Kotrbová, Zuzana Kuldová, Hana a Naše Švýcarské zážitky, Marie Kopetová, Markéta Lukešová, Tereza Gyurjanová, Gabriela Trnková, Jitka Voldrichová, Zuzana Koslerová, Zuzana Zobalová, Jana Pištulová, Jirka Hovorka…

Protože se mi hromadí ve zprávách na facebooku dotazy, kde průvodce objednat, rozhodla jsem se zřídit novou emailovou adresu pro objednávky ČEHOKOLIV (krom teda erotických služeb:-)).

TOULKYSDETMIVBAGLU@SEZNAM.CZ

Ale stále platí, pokud průvodce objednáte na Hithitu, usnadníte mi hodně moc práci a pomůžete mi splatit „dluh“ vůči Hithitu, bez něhož by průvodce prostě nevznikl. Takže klik sem.

A co víc? Díky neuvěřitelnému ohlasu na Toulky s dětmi v báglu – Českosaské Švýcarsko a okolí jsem se rozhodla, že půjdu do dotisku i tohoto průvodce! Tak snad si tím doma nebudeme muset dělat tapety:-).

 

 

 

Děkuji!

Adresa toulkysdetmivbaglu@seznam.cz je určena pro objednávky těchto průvodců (viz. níže). Pro dotazy dále pište na sdetmivbaglu@seznam.cz. 

Toulky s dětmi v báglu – Rakouské Alpy a okolí (po dobu hithití kampaně za identických podmínek jako jsou na Hithitu, čili směle objednávejte tam, budu vám vděčná). Předpokládaný termín tisku květen/červen.

Toulky s dětmi v báglu – Českosaské Švýcarsko a okolí – předpokládaný termín tisku květen/červen. Více info zde. 

Výletníkův průvodce – Českosaské Švýcarsko a okolí. Více info zde.

Ideálně, pokud objednáte všechno najednou:-).

PROSÍM, MĚJTE STRPENÍ, NA EMAILY BUDU REAGOVAT AŽ OD 1.3.2018. NYNÍ LEŽÍM DNEM I NOCÍ V TEXTECH A NA KONCI MĚSÍCE MÁME JARNÍ PRÁZDNINY. 

Velmi děkuji!

 

Vložte komentář