OBJEDNÁVKY Toulky s dětmi v báglu – Rakouské Alpy

Průvodce rakouskými Alpami pro rodiny s malými dětmi, který se stane pomocníkem během plánování vaší dovolené! Na takřka 300 stránkách najdete více než 150 výletních tipů – trasy sjízdné s kočárkem, naučné stezky pro děti, krátké výlety pro krátké nožičky a spoustu dalších tipů a fíglů. Průvodce je napsán rodiči rodičům a v tom se liší od řady ostatních průvodců. Najdete v něm totiž osobní zkušenost. A ta je často neocenitelná! 

CO V PRŮVODCI NAJDETE

Najdete v něm tipy zejména z oblastí Salzbursko, Štýrsko a Tyrolsko, ale také z oblastí Korutany, Vorarlberska a Dolní Rakousk. Pár stránek jsem věnovala i lyžování v Alpách.

Na své si zde přijdou zejména rodiny s malými dětmi, ale do průvodce jsem zařadila i tipy pro zdatnější výletníky.

JAK PRŮVODCE OBJEDNAT

E-shop je ve výstavbě. Prozatím mi napište mi jednoduše na  TOULKYSDETMIVBAGLU@SEZNAM.CZ.  Jen prosím počítejte s tím, že mi někdy trvá i pár dní, než odpovím. Objednávek je příliš a já jsem sama. A mám dvě děti, což vysvětluje vše:-). 

KDY MOHU PRŮVODCE OČEKÁVAT

Rekční dobu mám cca týden. Nejsem eshop, nemám logistické zkušenosti, mějte prosím strpení. Pozor, od 14.6. do 1.7. hlásím DOVOLENOU. Pokud na průvodce spěcháte, objednávejte na www.promaledobrodruhy.cz. Já budu odpovídat na emaily až po tomto datu. 

CENA

Za tuto cenu získáte inspiraci hned na několik dovolených v Rakousku a pevně věřím tomu, že ušetříte dlouhé hodiny, které byste věnovali plánování vaší dovolené.

449 Kč + poštovné dle tarifu CP

VÍCE INFO O PRŮVODCI

Více info o průvodci najdete v úspěšné  kampani na Hithitu.

Děkuji všem, co se na něm podíleli a všem vám, co jeho vznik podpořili! Do průvodce přispěli:

Tom a Jana z Objevíme svět, Katka a Kačabí pohorky, Tereza a Na výlet s dětmi, Eliška a Pikadors, Míša a Šikolovi na cestách, Tereza a Krupicová kaše (Instagram), Martina a Kalamita s batohem, Lenka Dattelová, Gabriela Kaftanová, Jindra Landová, Jana Kotrbová, Zuzana Kuldová, Hana a Naše Švýcarské zážitky, Marie Kopetová, Markéta Lukešová, Tereza Gyurjanová, Gabriela Trnková, Jitka Voldrichová, Zuzana Koslerová, Zuzana Zobalová, Jana Pištulová, Jirka Hovorka…

Vložte komentář