Předobjednávka Toulky s dětmi v báglu- Českosaské Švýcarsko

Průvodce nádhernou krajinou Českosaského Švýcarska, který zahrnuje pečlivě vybrané trasy otestované vlastními dětmi. Najdete v něm trasy sjízdné s kočárkem, na odrážedle, ale i takové, kde sice s kočárkem neprojedete, ale výlet zvládnou i ti nejmenší turisté. První vydání se stalo pomocníkem během dovolené již stovkám rodin. A mě nesmírně těší, že se průvodce vyprodal během několika měsíců! Nespočet pozitivních recenzí mě motivovalo k tomu, udělat další odvážný krok a vydat druhé, rozšířené vydání!

V průvodci najdete na více než 160 stranách přes 55 výletních tipů jak z Českého, tak Saského Švýcarska. Věřím, že díky němu si svou dovolenou „tam u nás“ užijete ještě o chlup víc!

JAK PRŮVODCE OBJEDNAT

Jednoduše napište na toulkysdetmivbaglu@seznam.cz. Klidně se přihlašte i o Výletníkova průvodce (omalovánky a pracovní listy pro děti, které na průvodce navazují) nebo o průvodce Rakouskem!

KOLIK PRŮVODCE STOJÍ

V předprodeji jej nabízím za zvýhodněnou cenu 290 Kč a jako bonus vám přidám jednoho Výletníkova průvodce zdarma. K ceně si prosí připočtěte ještě poštovné a balné dle tarifu CP.

VÍC O PRŮVODCI

Cílem není cíl, cílem je cesta.Výlety v Toulkách s dětmi v báglu nejsou o zdolávání desítek kilometrů s dítětem v krosně na zádech nebo vozíkem za kolo. Kniha zahrnuje poctivě vybrané a našimi malými dětmi otestované trasy, které zvládne i ten nejmenší začínající turista, aniž by u toho půl výletu pobrekával, že ho bolí nožičky. Snažila jsem se najít ten správný mix tras vhodných pro kočárky a tras dlouhých tak akorát pro malé nožičky.

Výlety koncipuji tak, aby se v nich potkávala určitá dávka té správné turistiky a také zábavy pro děti. Zkrátka tak, aby si každý z rodiny přišel na své.

Jsem moc ráda, že mohu díky této knize ukázat, jak moc krásné Českosaské Švýcarsko je. A že je i se svým členitým terénem (a právě díky němu) ideálním místem pro rodinné dovolené.

 

One thought on “Předobjednávka Toulky s dětmi v báglu- Českosaské Švýcarsko”

  1. dobrý den měla bych zajem o knihu toulky s dětmi vbaglu.česko saské švycarsko a okolí.děkuji půbalova.

Vložte komentář