Objednávka Toulky s dětmi v báglu- Českosaské Švýcarsko

Průvodce nádhernou krajinou Českosaského Švýcarska, který zahrnuje pečlivě vybrané trasy otestované vlastními dětmi. Najdete v něm trasy sjízdné s kočárkem, na odrážedle, ale i takové, kde sice s kočárkem neprojedete, ale výlet zvládnou i ti nejmenší turisté. První vydání se stalo pomocníkem během dovolené již stovkám rodin. A mě nesmírně těší, že se průvodce vyprodal během několika měsíců! Nespočet pozitivních recenzí mě motivovalo k tomu, udělat další odvážný krok a vydat druhé, rozšířené vydání!

V průvodci najdete na 192 stranách 59 výletních tipů jak z Českého,  Saského Švýcarska, tak širšího okolí, které je však stále ještě coby kamenem dohodil.  Věřím, že díky němu si svou dovolenou „tam u nás“ užijete ještě o chlup víc!

JAK PRŮVODCE OBJEDNAT

Jednoduše napište na toulkysdetmivbaglu@seznam.cz. Klidně se přihlašte i o Výletníkova průvodce (omalovánky a pracovní listy pro děti, které na průvodce navazují) nebo o průvodce Rakouskem!

Pozor, od 14.6. do 1.7. hlásím DOVOLENOU. Pokud na průvodce spěcháte, objednávejte na www.promaledobrodruhy.cz. Já budu odpovídat na emaily až po tomto datu. 

KOLIK PRŮVODCE STOJÍ

Průvodce nabízím za 340 Kč.  K ceně si prosí připočtěte ještě poštovné a balné dle tarifu CP.

Pokud máte zájem i Výletníkova průvodce, toho vám ráda přibalím za zvýhodněnou cenu 40 Kč/ks. 

VÍC O PRŮVODCI

Cílem není cíl, cílem je cesta.Výlety v Toulkách s dětmi v báglu nejsou o zdolávání desítek kilometrů s dítětem v krosně na zádech nebo vozíkem za kolo. Kniha zahrnuje poctivě vybrané a našimi malými dětmi otestované trasy, které zvládne i ten nejmenší začínající turista, aniž by u toho půl výletu pobrekával, že ho bolí nožičky. Snažila jsem se najít ten správný mix tras vhodných pro kočárky a tras dlouhých tak akorát pro malé nožičky.

Výlety koncipuji tak, aby se v nich potkávala určitá dávka té správné turistiky a také zábavy pro děti. Zkrátka tak, aby si každý z rodiny přišel na své.

Jsem moc ráda, že mohu díky této knize ukázat, jak moc krásné Českosaské Švýcarsko je. A že je i se svým členitým terénem (a právě díky němu) ideálním místem pro rodinné dovolené.

 

2 thoughts on “Objednávka Toulky s dětmi v báglu- Českosaské Švýcarsko”

  1. dobrý den měla bych zajem o knihu toulky s dětmi vbaglu.česko saské švycarsko a okolí.děkuji půbalova.

  2. Dobrý den, mám zájem o knihu cesko saské švýcarsko, jen bych ráda věděla, zda jsou obsaženy (ve větším množství) i trasy, které nejsou sjízdné kočárkem. Jde mi o zajímavější terén. Dcera 4 roky je docela zdatná a miluje žebříky, jednoduché lezení a podobné. Děkuji

Vložte komentář