Objednávka Toulky s dětmi v báglu- Českosaské Švýcarsko

Průvodce nádhernou krajinou Českosaského Švýcarska, který zahrnuje pečlivě vybrané trasy otestované vlastními dětmi. Najdete v něm trasy sjízdné s kočárkem, na odrážedle, ale i takové, kde sice s kočárkem neprojedete, ale výlet zvládnou i ti nejmenší turisté. První vydání se stalo pomocníkem během dovolené již stovkám rodin. A mě nesmírně těší, že se průvodce vyprodal během několika měsíců! Nespočet pozitivních recenzí mě motivovalo k tomu, udělat další odvážný krok a vydat druhé, rozšířené vydání!

V průvodci najdete na 192 stranách 59 výletních tipů jak z Českého,  Saského Švýcarska, tak širšího okolí, které je však stále ještě coby kamenem dohodil.  Věřím, že díky němu si svou dovolenou „tam u nás“ užijete ještě o chlup víc!

JAK PRŮVODCE OBJEDNAT

Po hektickém roce se chci již naplno věnovat dětem a těšení se na Ježíška:-) a proto jsem v pátek 6.12. až do konce ledna pozastavila příjem objednávek u mě.  Průvodce lze nyní objednat pouze u spřátelených prodejců:
1. www.promaledobrodruhy.cz – zde budete mít při objednávce obou průvodců nebo alespoň jednoho průvodce a něco k tomu (objednávka vyšší jak 500 Kč) dopravu Zásilkovnou zdarma při zadání hesla ToulkyZasilkovna. Přímý odkaz: https://www.promaledobrodruhy.cz/knizka-toulky-v-baglu-pruvodce-rakouske-alpy/

Jednoduše napište na toulkysdetmivbaglu@seznam.cz. Klidně se přihlašte i o Výletníkova průvodce (omalovánky a pracovní listy pro děti, které na průvodce navazují) nebo o průvodce Rakouskem!

KOLIK PRŮVODCE STOJÍ

Průvodce nabízím za 340 Kč.  K ceně si prosí připočtěte ještě poštovné a balné dle tarifu CP.

Pokud máte zájem i Výletníkova průvodce, toho vám ráda přibalím za zvýhodněnou cenu 40 Kč/ks. 

VÍC O PRŮVODCI

Cílem není cíl, cílem je cesta.Výlety v Toulkách s dětmi v báglu nejsou o zdolávání desítek kilometrů s dítětem v krosně na zádech nebo vozíkem za kolo. Kniha zahrnuje poctivě vybrané a našimi malými dětmi otestované trasy, které zvládne i ten nejmenší začínající turista, aniž by u toho půl výletu pobrekával, že ho bolí nožičky. Snažila jsem se najít ten správný mix tras vhodných pro kočárky a tras dlouhých tak akorát pro malé nožičky.

Výlety koncipuji tak, aby se v nich potkávala určitá dávka té správné turistiky a také zábavy pro děti. Zkrátka tak, aby si každý z rodiny přišel na své.

Jsem moc ráda, že mohu díky této knize ukázat, jak moc krásné Českosaské Švýcarsko je. A že je i se svým členitým terénem (a právě díky němu) ideálním místem pro rodinné dovolené.

 

2 thoughts on “Objednávka Toulky s dětmi v báglu- Českosaské Švýcarsko”

  1. dobrý den měla bych zajem o knihu toulky s dětmi vbaglu.česko saské švycarsko a okolí.děkuji půbalova.

  2. Dobrý den, mám zájem o knihu cesko saské švýcarsko, jen bych ráda věděla, zda jsou obsaženy (ve větším množství) i trasy, které nejsou sjízdné kočárkem. Jde mi o zajímavější terén. Dcera 4 roky je docela zdatná a miluje žebříky, jednoduché lezení a podobné. Děkuji

Vložte komentář